GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Majolica 7405519
nr 740 5519
Majolica
3 delar, Bla Jardiniere, längd: 35 H17-22
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 februari 2012
kl 17:39:04
400 kr
450 kr